Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1η συνάντηση μελών φόρουμ - Β. Ευβοϊκός
#23
Oι μέρες πλησιάζουν.

Υπενθυμίζω ότι η ημερομηνία είναι 26/5, ημέρα Σάββατο.

Θα πρότεινα να είμαστε 10.00π.μ. στο σημείο συνάντησης, βλ. χάρτη που παρέθεσε παραπάνω ο Random.
Είναι νομίζω μία καλή ώρα ώστε να έρθουν με μία σχετική άνεση και όσοι ξεκινούν από Αθήνα, και με στόχο το αργότερο 11.00 να είμαστε στο νερό.

Αναφορικά με την απόσταση και το σχέδιο πλεύσης, θα εξαρτηθεί τόσο από τις καιρικές συνθήκες τη μέρα εκείνη, όσο και από τη σύνθεση της αρμάδας, αν έρθουν π.χ. μικρά sit-on-top, θα πρέπει να κινηθούμε όλοι στο δικό τους ρυθμό. Νομίζω ότι για αρχή και για τόσα πολλά σκάφη, ίσως να είναι πολλά τα 15+ν.μ., οπότε θα πρέπει να περιοριστούμε σε λιγότερα, ίσως και στα μισά.

Είναι θεωρώ σημαντικό από πολλές απόψεις να πηγαίνουμε όλοι μαζί, σε σχετικά κλειστό σχηματισμό, και να μην σπάσουμε σε μικρότερες ομάδες, που σύντομα θα βρεθούν σε αποστάσεις του 1 μιλίου μεταξύ τους.

Από τις ήδη δηλωθείσες 6 συμμετοχές, θα είναι κατά πάσα πιθανότητα κι ένας ακόμα φίλος δικός μου που δεν γράφει στο φόρουμ.
Αν πρόκειται να έρθουν και άλλοι κωπηλάτες, φίλοι σας, που δεν είναι στο φόρουμ, παρακαλώ πείτε το για να έχουμε μια γενική εκτίμηση του πόσοι θα είμαστε, ποιόν θα πρέπει να περιμένουμε κ.λπ.

Μέχρι στιγμής, είναι 7 οι συμμετοχές.

1.Pai Mei
2.Random
3.beck
4. john f
5. mitsos  [ me  to kitrino kodiak ]
6. ιωνας Κωνσταντίνου
7. Φίλος εκτός φόρουμ [με κίτρινο κόντιακ]
[Image: paimei.jpg]

What the sea wants, the sea will have. The 1.000nm Project.
Reply


Messages In This Thread
Απ: 1η συνάντηση μελών φόρουμ - Β. Ευβοϊκός - by Pai Mei - 05-18-2012, 08:27 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)