The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.17 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
τρειλερ για καυακ αυτοκινητου
#1
υπαρχει κανα τρειλερ για μεταφορα 2 καυακ με αμαξι εχω βρει αλα πως μεταφερεις εδω 2 καυακ?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#2
Καλησπέρα Φραντέσκο, το τρέιλερ που έχεις αναρτήσει πρέπει να είναι από την ahellas, εύχομαι να μην το έχεις πάρει γιατί η συγκεκριμένη εταιρία είναι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ και θα μπλέξεις ατελείωτα.

Το στέλνουν με πλαστογραφημένα χαρτιά και δεν μπορεί να εκτελονιστεί. 4 μήνες έφαγα πάνω κάτω στο μηχανολογικό και μου στείλανε 4 φορές πλαστές άδειες οι οποίες βέβαια δεν περνούσαν....στην Αθήνα τους λαδώνουνε και περνάνε αλλά στην Κρήτη τζίφος.

Για να μην στα πολυλογώ πήρα τα λεφτά μου πίσω όταν έκανα καταγγελία στον μηχανικό που είχε υπογράψει ο οποίος βέβαια είχε άγνοια ότι πλαστογραφούσαν τα χαρτιά με την υπογραφή του......

Το ίδιο έπαθε και ένα άλλο παιδί από τη Σάμο, ακριβώς η ίδια ιστορία.

Το τελευταίο μου τρέιλερ το πήρα από τον Σταυρόπουλο και έβγαλα την άδεια σε 1 ώρα....

Επι του θέματος για 2 καγιάκ δεν έχει καμία εταιρία άδεια/μοντέλο προς πώληση οπότε η παίρνεις για μπόλικα ή το ξεχνάς. Αν θέλεις καμιά διευκρίνηση μπορείς να με πάρεις και τηλ γνωρίζω την νομοθεσία καλύτερα και από την αστυνομία με όλο το χάος που τράβηξα από την ahellas.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#3
καλησπερα

σε αυτον μπορεις να ρωτησεις και να σου πει την αληθεια σχετικα με το νομο (προσεχε βαρκες / σκαφη μεταφερεις οχι με μπαγαζιερες αλλα με τρειλερ σκαφων που εχουν τετοια αδεια...)
ειναι εισαγωγεας 2 απο τις 5 κορυφεες ευρωπαικες εταιριες τρειλερ αρα ολα εχουν αδεια και σωστα χαρτια... ρωτα τον  Δημητρη Στεφανιδη

  http://stefanidistrailers.gr
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)