Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γνώμες και Απόψεις περί του κανό challenger k2 φουσκωτό.
#3
Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ πολύ. Εισουν λεπτομέρεις ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου. Σαφώς και θα ναι ελεγχόμενο το περιβάλλον που θα πηγαίνω.. Ούτως ή άλλως βόλτα να περνάει ευχαριστα η ώρα και να δω και κάτι που δεν μπορώ να δω και κάτι γενικά διαφορετικό. Ούτως ή άλλως και και 4-5 φορές να νοικιάσω κανό η ένα ποδήλατο θαλάσσης τα βγάλε τα Λευτα του. Περιμένω κάτι καλό σαν φουσκωτό κανό και όχι σαν ένα πχ κοκαλινο η δεν ξέρω τη υλικό είναι. Έμαθα πως το χει και ένας φίλος όλος τυχαίως και μάλιστα το ίδιο και μπορώ να πω πως μου είπε πως για τα Λευτα του είναι φοβερό. Είχα διαβάσει πως είναι στα 5 καλύτερα φουσκωτα κανό σε αυτή τη τιμή εάν δεν κάνω λάθος. Ούτε και γω το  κατέχω. Τώρα θα προσπαθήσω  να μπω στο κλίμα χαχα.. Γιατί φαίνεται ενδιαφέρον. Ευχαριστώ πολύ πάντως. Θα σου πω και εγώ της δικές μου εντυπώσεις έως την Κυριακή που θα το έχω. Πιστεύω να μας ευχαριστήσει. Σαν κανό σου μπάζει νερά εύκολα; και γενικά αν δεν το τσιτωσεις εσύ ο ίδιος να φανταστώ δεν γυρνάει τόσο εύκολα... Και κάτι άλλο. Όταν λές λαστιχαρει... Σε φυσιολογικά πλαίσια.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Γνώμες και Απόψεις περί του κανό challenger k2 φουσκωτό. - by Περικλής Challenger - 05-04-2017, 10:15 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)