Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αττική και δυτικό Αιγαίο πέλαγος
#11
Πραγματικά την Παρασκευη ευχαριστήθηκα την βόλτα.  SmileΓιώργο σε ευχαριστώ!  ...οι γνώσεις σου για το αντικείμενο και η ποιότητα, η ποικιλία και το μέγεθος του εξοπλισμού σου και του "στόλου" σου είναί απλά μοναδικά ! ανυπομονώ για την επόμενη βόλτα! όσοι ψήνεστε γράψτε εδώ μηπως μαζευτούμε και περισσοτεροι ! εγώ γενικά μπορώ Σ/Κ!

Υ.Γ. Επειδή αρκετό καιρό έψαχνα στο διαδύκτιο για να βρω πληροφορίες για σκάφη. τεχνικές κτλ. μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι όποιος θέλει να ασχοληθεί λιγάκι πιο σοβαρά με το sea kayak καλό θα ήταν να έρχεται σε επαφή με άτομα που έχουν τις γνώσεις του Γιώργου. Θα γλιτώσει σίγουρα χρόνο και το κυριότερο χρήμα, διότι όταν τελικά αγοράσει κάτι, είτε αυτό είναι σκάφος είτε εξοπλισμός, τελικά  θα πάρει αυτό ακριβώς που κλειδώνει στα βιομετρικά του χαρακτηριστικά και στις αναγκες του.

Φιλικά
Στέφανος
Reply
#12
συμφωνω και επαυξανω,ο Γιωργος αποτελει ξεχωριστη και ιδιαιτερη περιπτωση ανθρωπου και αθλητη με δυναμη,γνωση,και ταπεραμεντο.Αυτονομος,επαρκης,και σιγουρος,(δεν εχω ιδιον οφελος με κανενα τροπο να τον διαφημηζω και να τον εγκωμιαζω).
Reply
#13
Δειλά δειλά θα ερχόμουν και εγώ σε κάποια βόλτα!!!!
Reply
#14
Ύψος, βάρος, εμπειρία παρακαλώ και προχωράμε ακάθεκτοι.
Τι λές για Βούλα Κατραμονήσι για αρχή?
Εάν πάμε καλά συνεχίζουμε για Καβούρι όπου πινουμε και καφεδάκι στην Καντίνα 8)
Πότε μπορείς chrisvek?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)