Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ζητειται canoe kayak
#1
Καλη μερα σε ολους.ζητειται canoe kayak(κατα προτιμηση fishing kayak με ολοι του την προικα).Αν καποιος εχει κατι σε καλη κατασταση(και καλη τιμη)παρακαλω ας με ειδοποιησει.Το θελω για ψαροντουφεκο,αλλα δεν ξερω αν βολευει.Αν εχει αποψη καποιος φιλος ας μου πει. Ευχαριστω πολυ Βασιλης
Το τηλ. μου,6937131619 η 2313039417 Θεσ-νικη(μετα τις 16.00).
Reply
#2
Καλησπερα εχω ενα  canoe kayak το εχω βαλει και σε αγγελια αν θες να το δεις για την δουλεια που το θες κανει.Ριξε του μια ματια και μου λες.
Reply
#3
http://www.sea-kayak.gr/index.php/topic,111.0.html αυτη ειναι η αγγελια
Reply
#4
ευχαριστω πολυ φιλε μου αλλα νομιζω οτι δεν μου κανει.
και παλι ευχαριστω για το ενδιαφερων Smile
Reply
#5
  Έχω το Ocean Prowler 4.5. Το ψαροτούφεκο με kayak όπως το έχω ζήσει εγώ, είναι λίγο ιδιαίτερη ιστορία. Αντί να κουβαλάς μόνο τον εξοπλισμό του ψαρέματος, έχεις και όλα τα απαραίτητα για το kayak. Φορτώνεις το σκάφος με τα όπλα, στολή, εξοπλισμό και ξεκινάς το κουπί. Αν φορέσεις τη στολή από την αρχή, δυσκολεύεσαι στο κουπί. Πιο πρακτικό είναι έχεις μια παραλία ως πρώτο προορισμό όπου θα ντυθείς. Από εκεί μπορείς να αφήσεις το kayak στην παραλία (αν δε φοβάσαι), να συνεχίσεις για λίγο κουπί ακόμη ή να το πάρεις μαζί σου αντί για σημαδούρα όπου και θα μπορείς να το αγκυροβολείς με μια άγκυρα ομπρέλα του 1 Κg.
  Το κέρδος που έχεις με τη χρήση του σκάφους είναι ότι γλιτώνεις το πολύ κολύμπι και μεγαλώνεις λίγο την ακτίνα δράσης σου. Είναι και η πρωτόγονη αίσθηση που σου δίνει η όλη διαδικασία.
  Χρειάζεται λίγο προσοχή και σύνεση κατά τη χρήση και να φυλάς πάντα δυνάμεις για την επιστροφή...

        Καλή επιτυχία
 
Reply
#6
τι ειναι η αγκυρα ομπρελα
Reply
#7
  Άγκυρα ομπρέλα λέω τη σπαστή με τα τέσσερα στελέχη που κλείνουν για ευκολότερη μεταφορά. Στο βυθό ανοίγουν και γραπώνουν. Πιθανόν να υπάρχουν και άλλου τύπου για το kayak, δεν το ξέρω.
Reply
#8
OK ευχαριστώ.
Reply
#9
http://www.wildernesssystems.com/product...120_angler ρίξε μια ματιά !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)