Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καροτσάκια μεταφοράς,trolley
#63
Για να εκθέσω και εγω την άποψη μου ώς ακρίτας, κάτοικος Ξάνθης γάρ, όσες φορές απευθύνθηκα στο Σταύρο, στο βαθμό που ήταν διαθέσιμο αυτό που ήθελα, με εξυπηρέτησε. Σαφώς και δεν υπήρχε δυνατότητα να διαλέξω μεταξύ ενος πχ. αδιάβροχου  χρώματος μπλέ ή πορτοκαλί κτλ. Όσων αφορά τις τιμές εάν εξαιρέσουμε τις προσφορές των μεγάλων καταστημάτων, δεν είμαστε και τόσο μακρυά. Υπάρχει όμως και κάτι άλλο μη μετρήσιμο στο κατάστημα στη φυσική του μορφή(αναφέρομαι πάντα σε καταστήματα ειδών χόμπι όπως καγιακ, ψαρεμα, μοτοσυκλετα, ποδηλατο κτλ.). Λειτουργεί ώς σημειο συνάντησης, ανταλαγής αποψεων, ως δεξαμενη άντλησης πληροφοριών βασικα σε τοπικό επίπεδο και μετεπειτα σε περιφεριακο. Αυτό το χαρακτηριστικό δεν μπορεις να το εχεις στο διαδίκτυο. Βέβαια, θα μου πείτε, τα φορουμ είναι το αντίδοτο αυτης της έλειψης. Θεωρώ ότι, παρ΄ότι η πληροφορία και η επαφή που αντλεί ο συμμετέχων είναι σημαντική, υπολείπεται απ΄αυτή της προσωπίκης επαφής.  Για να καταλήξω, η δικιά μου αντίληψη είναι: αγοράζω από το διαδίκτυο αυτά τα οποία δεν μπορώ να βρώ εντός της τοπικής αγοράς.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 01-29-2012, 10:32 AM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 09-12-2012, 02:43 PM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 09-13-2012, 06:57 AM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 09-17-2012, 08:44 PM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 09-19-2012, 07:18 PM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by giorgos ormanoglou - 09-21-2012, 12:05 PM
Απ: Καροτσάκια μεταφοράς,trolley - by thanassis - 09-22-2012, 07:12 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)