Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zhteitai epigontws koupi gia kayak
#17
Οκ, με κάλυψες. Χαίρομαι που καταλαβαίνεις ότι ο σκοπός μου δεν ήταν να διαφημίσω κάτι αλλά να βοηθήσω άλλα μέλη.

Ο λόγος που μπήκα στη διαδικασία να γράψω σε αυτό το θέμα είναι γιατί ο Angus είναι φίλος μου και έγω τον έπριζα ενάμιση χρόνο με τα kayak μέχρι να αγοράσει. Τον έχω βοηθήσει εκτώς forum να διαλέξει κουπί αλλά και kayak πριν κάνει τα posts εδώ. Απλά πίστευα ότι εδώ μέσα κάποιος θα του τα πει πολύ καλύτερα ή έστω  θα έχει κάποιο καλό κουπί να του πουλήσει όπως άλλωστε βρέθηκε ένα άριστο kayak σε πολύ καλή τιμή.

Η άποψη μου είναι ότι το να του σβήσεις την ερώτηση που έκανε ξανά ήταν υπερβολικό, ήταν ο λόγος που δεν εξελίχθηκε το θέμα και φτάσαμε να κάνουμε αναλύσεις επί αναλύσεων τώρα. Στη τελική καινούριο μέλος ήταν δείξε λίγη επιοίκια. Στο email σου δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω τι σου έστειλε.

Σε αυτό το μήνυμα σου νομίζω ξεκαθάρισες τι θεωρείς διαφήμιση. Αναφέρθηκα πάλι στο σβήσιμο γιατί όπως είπες παραβίασα πολλές φορές τους κανόνες του forum και πραγματικά ήθελα να καταλάβω σε τι ακριβώς αναφέρεσαι και αν "κινδυνεύω" με ban ή με διαγραφή μηνυμάτων μου.

Πάντως από τις απαντήσεις σου καταλαβαίνω ότι κάποια πράγματα από αυτά που είπα στέκουν και για σένα.

Κακώς έγιναν όλα τα παρατράγουδα.

Με συγχωρείτε που το τράβηξα τόσο, αλλά έγω έβγαλα τα συμπεράσματα μου από αυτή τη κουβέντα.

Καλή μέρα σε όλους
Το παν είναι να σηκώνεις τον κώλο σου απο τον καναπέ...!!!


Messages In This Thread
zhteitai epigontws koupi gia kayak - by angus - 05-15-2012, 08:52 AM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 06:58 PM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by Serpentilas - 05-18-2012, 08:35 AM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 05:24 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)