Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zhteitai epigontws koupi gia kayak
#16
(05-17-2012, 10:37 PM)Serpentilas link Wrote: Τους όρους τους έχω διαβάσει αλλά δε θεώρησα ότι απαγορεύεται να βοήθησω κάποιο μέλος του forum, προτέινοντας του κάποια υπηρεσία (το επίμαχο course) ή κάποιο προϊόν (πχ το kayaksailor) τα οποία έχω δοκιμάσει.

Επιτρέπεται και για αυτό δεν έγινες ban.

Quote:Με την λογική σου, κάνε ban όποιον ζητάει τη βοήθεια των άλλων μελών για να βρει κάποια εταιρία ή μαγαζί ειδικότερα. Επίσης κάνε ban αυτούς που προτείνουν βιβλία για το kayak, αυτούς που προτείνουν συρτές, αυτούς που προτείνουν συστήματα πανιών, αυτούς που βάζουν link από εταιρίες κουπιών, αυτούς που γράφουν link μαγαζιών κτλ κτλ. Διαφήμιση δε κάνουν και αυτοί?

Quote:Νόμιζα ότι το νόημα του forum είναι να βοηθάει ο ένας τον άλλο για να εξελιχθούμε και να γίνουμε καλύτεροι kayakers και αυτό έκανα!

Για πες μου πως το έκανες στο μήνυμα εδώ που προκύπτει το θέμα; Απάντησες για κουπί; Πρότεινες τίποτα στον angus; Μόνο για εμένα και το φόρουμ γράφεις.

Quote:Με το "εμπορικό τμήμα του forum" τι άκριβως εννοείς? Στις "Συζητήσεις -> Προσφορές" επιτρέπεται να διαφημιστεί κάποιος μέσω προσφοράς ή όχι?

Ναι εκεί μπορεί.

Quote:Όπως και να έχει νομίζω πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος στους όρους χρήσης του forum σχετικά με τη διαφήμιση. Να πω επίσης ότι δεν ενημερώθηκα με pm από κανέναν moderator για την παραβίαση των όρων που όπως λες έκανα αρκετές φορές.

Συνεχίζεις και αναφέρεσαι σε θέμα άσχετο με το βασικό αντικείμενο της συζήτησης που είναι η συμπεριφορά του angus και το περιεχόμενο του συγκεκριμένου post. Δεν επικοινώνησε κανείς γιατί απλά δεν έκανες κάτι υπερβολικό, μια απλή αναφορά έκανα. Ο angus εν αντίθεση έβριζε

Quote:Τι εννοείς τι θα μάθει κάποιος από αυτό το post? Πρέπει από όλα τα posts να μαθαίνουμε κάτι? Απαγορεύεται να ζητήσει κάποιος ένα κουπί δηλαδή?

Φυσικά και να ζητήσει. Οι απαντήσεις θα πρέπει να είναι σχετικές και ούτε εσύ ούτε κανείς είχε δώσει σχετική απάντηση. Μόνο ο angus να γράφει, "θα απαντήσει κανείς;" και μετά αρχίζει τις απειλές (δες ο 2ο μήνυμα του που δεν σβήστηκε) τόσο στο φόρουμ όσο και στο email μου. Δηλαδή αυτό το βλέπεις ωραίο; Εκεί είναι το θέμα και για αυτό έγινε ban.

Quote:Στη τελική όσοι ξέρουν από κουπιά θα μπορούσαν να βοηθήσουν τον άνθρωπο με κάποιες πληροφορίες ή να του προτείνουν κάποια μαγαζιά από Ελλάδα και εξωτερικό. Όλα αυτά θα μπορούσαν να γίνουν αν άφηνες να εξελιχθεί η κουβέντα.

Πλάκα μου κάνεις; Εγώ δεν την άφησα; Εσύ είσαι που γράφεις και προσπαθείς να υποστηρίξεις τον angus. ΤΙ έγραψες σχετικό με το κουπί; Τίποτα.

Quote:Αν νομίζεις και τώρα ότι δε στέκουν αυτά που λέω ΟΚ, δεν μπορούμε να συνενοηθούμε γραπτώς. Επίσης επειδή όπως είπα δεν έχει νόημα αυτή ή κουβέντα "δημοσίως" με χαρά να την κάνουμε με προσωπικά μηνύματα.

Φυσικά και δεν στέκουν και τα τεκμηρίωσα παραπάνω. Δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε με pm για το συγκεκριμένο θέμα (angus). Για καγιάκ ευχαρίστως.

Quote:Ο λόγος που το συνεχίζω είναι επειδή μ'αρέσει και βρίσκω χρήσιμο αυτό το forum και θα ήθελα να ξέρω τι μπορώ να γράφω και τι θα σβηστεί ειδικά σε θέματα "διαφήμισης"!

Γιατί συνεχίζεις να αναφέρεσαι στο σβήσιμο; Σβήστηκε τίποτα που έγραψες σχετικά με καγιάκ; Τίποτα. Όσο γράφεις για καγιάκ τίποτα δεν διαγράφεται.

Χαίρομαι που βρίσκεις το φόρουμ χρήσιμο.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com


Messages In This Thread
zhteitai epigontws koupi gia kayak - by angus - 05-15-2012, 08:52 AM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 06:58 PM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by stelios - 05-18-2012, 04:56 AM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 05:24 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)