Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zhteitai epigontws koupi gia kayak
#8
Serpentilas, αν κάνεις τον κόπο να διαβάσεις τους όρους του φόρουμ θα διαπιστώσεις ότι έχεις παραβιάσει τους όρους αρκετές φορές από αυτά που έγραψες και δεν έγινες ban.

Δεν αποσκοπώ στο να προωθήσω καμία επιχείρηση και φυσικά "μόνο που δεν σε έβρισα". Διάβασε καλύτερα το τι γράφω. Αυτό που πρότεινα στον άνθρωπο είναι να μην ταξιδέψει από την Κρήτη στη Κεφαλλονιά για το μάθημα μιας και γίνεται και στην Κρήτη, παράλογο είναι;

Αυτό που ισχυρίζεσαι δηλ να προωθήσω την επιχείρηση μου από το φόρουμ και να ζήσω από 70+ μέλη που είναι στο φόρουμ είναι απλά αστεία....ότι έχω να προσφέρω το κάνω στο εμπορικό τμήμα του φόρουμ και όχι σε posts που θα μπορούσα όπως έκανες με το να βάλεις απευθείας link σε άλλη εμπορική επιχείρηση, που απαγορεύεται από τους όρους. Το να ισχυρίζεσαι όλα αυτά που γράφεις λοιπόν δεν στέκει και σε παρακαλώ να μην κάνεις "εικασίες" για εμένα που δεν ξέρεις το παραμικρό για εμένα, όταν δε το θέμα ευγένειας είναι το άλφα και το ωμέγα στις σχέσεις μου με τους ανθρώπους.

Πες μου τι στο καλό θα μάθει κάποιος διαβάζοντας αυτό το post; Μόνο χρόνο χάνουμε όλοι μας. Έτσι γίνεται και στο cyclist και το ξέρω από μέσα μιας και είμαι admin εκεί, ένα κάρο reports για posts άσχετα με τα θέματα.

Επαναλαμβάνω, αν δεν συμφωνείς με κανένα από τους όρους του φόρουμ (http://www.sea-kayak.gr/index.php/topic,120.0.html) μπορείς να βρεις μια εταιρία hosting, να πληρώνεις κάθε μήνα, να στήσεις ένα δικό σου φόρουμ, να το συντηρείς και να δέχεσαι βρισιές από μέλη και μετά να χάνεις χρόνο για να αιτιολογήσεις το προφανές..... ειδάλλως θα πρέπει να τηρείς τους όρους όπως κάνουν οι υπόλοιποι.

Την καλησπέρα μου



Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com


Messages In This Thread
zhteitai epigontws koupi gia kayak - by angus - 05-15-2012, 08:52 AM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by stelios - 05-17-2012, 05:02 PM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 06:58 PM
Απ: zhteitai epigontws koupi gia kayak - by giorgos ormanoglou - 05-17-2012, 05:24 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)