The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1049 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1049 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.18 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1118 build_postbit




Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3η συνάντηση μελών φόρουμ, 6-8 Νοεμβρίου 2015 Κρήτη
#31
Δυστηχώς με την απεργία στα καράβια κάποιοι φίλοι από Αθήνα είτε θα καθυστερήσουν να έρθουν είτε θα το ακυρώσουν μιας και δεν βρήκαν φτηνά αεροπορικά από ότι με ενημέρωσαν.

Ο καιρός θα είναι οκ και θα κάνουμε κουπί την Παρασκευή κοντά στο Ηράκλειο. Κάντε τον κόπο να μου στείλετε ένα sms στο 6946140777 όσοι θα έρθετε Πέμπτη ή Παρασκευή πρωϊ μη τυχόν ξεχάσω κανένα για να δούμε πως θα πάμε στον αρχικό προορισμό.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#32
Καλησπέρα σε όλους,

Με το καράβι θα έρθουν από Αθήνα Σάββατο πρωϊ οι περισσότεροι μιας και με την απεργία δεν κατέστη δυνατό νωρίτερα.
Ο καιρός θα είναι πολύ καλός νότια το Σάββατο οπότε θα πραγματοποιήσουμε μια πολύ όμορφη διαδρομή που έχει τα πάντα, από σπηλιές μέχρι σούπερ παραλίες και 500 μέτρα κάθετα βράχια.

Διανυκτέρευση στα Καλά Λιμάνια ή Καλοί Λιμένες σε αντίσκηνα. Έχω μιλήσει νομίζω με όλους και έχουμε κανονίσει τη μεταφορά και τις λεπτομέρειες. Τα υπόλοιπα από κοντά!

Καλό ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#33
Τελευταία ενημέρωση:

Τα καράβια φεύγουν Παρασκευή πρωϊ και βράδυ για Ηράκλειο οπότε το Σάββατο το πρωϊ θα έρθουν οι φίλοι από Αθήνα.
Από Θεσσαλονίκη φτάνουν σήμερα.
Το ΣΚ θα πάμε νότια στους Καλούς Λιμένες. Ο καιρός πολύ καλός και τις 2 μέρες. Την 1η μπονάτσα, ελαφρύ σουέλ μέχρι 3 μέγιστο στη διαδρομή που θα κάνουμε.
Την Κυριακή θα έχει μέχρι 4 βοριά δηλ μπονάτσα στη θάλασσα απλά πλάγιο αέρα.
Λιακάδα και τις 2 μέρες.

Αναμένετε να περάσουμε σούπερ. Προλαβαίνετε ακόμη όσοι το σκέφτεστε.

Θα μαζέψουμε τους φίλους από το καράβι το πρωϊ και αναχώρηση απευθείας με στάση για να πάρουμε νερά/φαγητά και τα σχετικά.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#34
grafistas, τελικά θα έρθεις; Πες μου αν έρθεις για να σου κρατώ τον εξοπλισμό που δεν έχεις και στείλε μου ένα τηλ σου να συνενοηθούμε.

(10-15-2015, 12:24 PM)grafistas link Wrote: Στέλιο δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον για συμμετοχή αν και ουσιαστικά δεν έχω καμμία εμπειρία.  :'(
Εχω σκάφος αλλά δεν έχω εξοπλισμό όπως sprayskirt, σωσίβιο και γενικώς τίποτα άλλο εκτός από σκάφος και κουπί  :Smile
Σκηνή κλπ κατασκηνωτικά υπάρχουν.
Μένω Ηράκλειο, έχω αυτοκίνητο μεν αλλά σχάρα δεν έχω ακόμη. Ίσως βέβαια μέχρι τότε έχω βρει. Μπορώ όμως να μεταφέρω άτομα αν χρειαστεί στο αυτοκίνητο μου. Σίγουρα 2 άτομα.  Smile

υγ. Αν υπάρχει διαθέσιμο σκάφος-εξοπλισμός σκάφους από εσένα έχω άλλο ένα φίλο που ενδιαφέρεται για συμμετοχή από Ηράκλειο.
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#35
  Δηλώνω πρώτος συμμετοχή για την επόμενη συνάντηση στην Κρήτη.

Πέρασα καταπληκτικά. Έμαθα πάρα πολλά.
Η παρέα τέλεια!! Το μέρος απίθανο !! Ο καιρός μοναδικός!!

Παρακαλώ να γίνονται πιο συχνά συναντήσεις.

Ο Στέλιος και ο Ντέιβ. Τρεις μέρες άφησαν τα σπίτια τους και έτρεχαν πάνω κάτω την Κρήτη σε αεροδρόμια, λιμάνια, πόλεις, βουνά και παραλίες. Οδήγηση, φόρτωμα - ξεφόρτωμα  και κουπί. Και φεύγοντας τους αφήσαμε και άλλη μια μέρα δουλειά (ξεφόρτωμα πλύσιμο μάζεμα...).

Στέλιο ένα ευχαριστώ δεν φτάνει. Να είσαι πάντα καλά να οργώνεις τις θάλασσες, και να οργανώνεις τέτοιες τέλειες εκδρομές.

Dave thank you so very much for the beautifull weekend.

Αγαπητοί συναθλητές. Σας ευχαριστώ για την υπομονή σας. Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλους. Ελπίζω να τα καταφέρουμε πολύ σύντομα να  ξαναβρεθούμε όλοι μαζί .

Ευχαριστώ.
Αλέξης Τσεκούρας


Reply
#36
Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που έκαναν τον κόπο να έρθουν στην Κρήτη και τον Αλέξη για τα καλά του λόγια.
Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μαζευτούμε περισσότεροι και να το ευχαριστηθούμε το ίδιο, αν όχι και περισσότερο.

Καλές κουπιές. Φωτογραφίες σύντομα!
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply
#37
Πραγματικά,αυτό που συνέβη το περασμένο σαββατοκύριακο στη συνάντησή μας στη νότια Κρήτη ήταν καταπληκτικό!
Νομίζω ότι όλα τα παιδιά που συμμετείχαν έχουν την ίδια αίσθηση.
Αυτό που μένει σε όλους μέσα μας,είναι ότι χτίστηκαν ανθρώπινες σχέσεις μεταξύ μας σε ελάχιστο χρονικό διάστημα.
Νομίζω ότι το πιο σημαντικό πράγμα στο θαλάσιο καγιάκ είναι ότι μπορούμε να οικοδομήσουμε μια πιό στέρεη σχέση με τον εαυτό μας, τη φύση αλλά και με τους γύρω μας (και όχι τόσο οι φοβερές επιδεξιότητες που βεβαίως είναι απαραίτητες -κυρίως για την ασφάλειά μας).
Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που μοιραστήκαμε όλες αυτές τις υπέροχες στιγμές και φυσικά ένα τεράστιο ''ευχαριστώ'' στον οικοδεσπότη μας τον ΣΤΕΛΙΟ που μας πρόσφερε την ευκαιρία να βιώσουμε αυτή την εμπειρία.
Να μην ξεχάσω και τον Ντέηβ αυτόν τον υπέροχο άγγλο φίλο μας.
Θα τα ξαναπούμε σύντομα!!!

Thomas

Reply
#38
Για μία ακόμη φορά, πολλές ευχαριστίες στον οικοδεσπότη μας το Στέλιο,αλλά βεβαίως και στον καθόλα άξιο βοηθό του τον Dave. Όχι μόνο η σύλληψη της ιδέας αλλά πολύ μάλλον η οργάνωση και η εκτέλεσή της αξίζουν πολλά συγχαρητήρια.
Ομολογουμένως όλη η συνάντηση ήταν απολύτως επιτυχημένη, κυρίως λόγω του πολύ ωραίου κλίματος που δημιουργήθηκε μεταξύ μας. Και ο καιρός ευτυχώς ήταν φοβερός και μπορέσαμε να απολαύσουμε όμορφες στιγμές.
Ελπίζω να μπορέσουμε να επαναλάβουμε κάτι παρόμοιο και να ξαναβρεθούμε πολύ σύντομα.

Και δεν εννοώ φυσικά σε ένα χρόνο Smile

Επισυνάπτω και κάποιες φωτογραφίες, και επιφυλάσσομαι για τις υπόλοιπες συντόμως.


Γιάννης


Attached Files Thumbnail(s)
                                       
Reply
#39
Φανταστικά τοπία, υπέροχοι άνθρωποι και απολαυστικές βόλτες. Αυτά θα έχω να θυμάμαι από τη συνάντησή μας στην Κρήτη, που εύχομαι να επαναληφθεί σύντομα.

Μόνο τα καλύτερα λόγια μπορώ να πώ για τον οικοδεσπότη μας, που χωρίς να υπολογίσει κόπο και έξοδα, ανέλαβε να μας ξεναγήσει στη νοτιότερη θάλασσα της πατρίδας μας, και να μοιραστεί τις γνώσεις του μαζί μας. Ευχαριστούμε Στέλιο.
Reply
#40
Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, εύχομαι και στην επόμενη με το καλό.

Μπορείτε να δείτε τις φωτογραφίες μου στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.flickr.com/photos/enjoycrete...1183523926
Stelios
www.enjoy-crete.com
Outdoor activities in Crete
eshop: https://eshop.enjoy-crete.com
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)