Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καλώς σας βρήκα !!!
#1
Καλώς σας βρήκα !!!

Είμαι πολύ χαρούμενος που υπάρχει ενα φόρουμ για το kayak.
Απο οτι βλέπω η παρέα εδω αποτελείται απο πολλούς και έμπειρους.

Εδώ και 2 χρόνια με το  tandem sit on κάνουμε ωραίες βόλτες με τη σύζυγο μου (είναι δυνατή στο κουπί) κυρίως στην Άνδρο (πολλά τα μποφώρ λέμε...).

Αυτό το καλοκαίρι δοκίμασα ενα sit in prijon στα Κύθηρα και έπαθα την πλάκα μου.
Τι μεγαλείο τα sit inside σκάφη, θα ήθελα να μάθω τόσα πολλά (μάλλον με τη βοήθεια σας).
Χρήματα βέβαια για καινούργιο kayak ακόμα δεν παίζουν, οπότε φάτε μάτια ψάρια.
Θα έχουμε όμως απο οτι φαίνεται μπόλικο χρόνο να συζητάμε για το kayak.

Χαιρετισμούς σε όλους σας.


Reply
#2
Καλώς ήλθες Παναγιώτη στην όμορφη παρέα!  Smile
[Image: 179489_160502843996924_143225812391294_2...4975_n.jpg]
Leave it to Random to needlessly complicated things
Reply
#3
Καλώς όρισες Παναγιώτη.
Reply
#4
(09-08-2012, 08:14 PM)panagiotis link Wrote: Εδώ και 2 χρόνια με το  tandem sit on κάνουμε ωραίες βόλτες με τη σύζυγο μου (είναι δυνατή στο κουπί) κυρίως στην Άνδρο (πολλά τα μποφώρ λέμε...).
Οι φίλοι του φόρουμ με λατρεία στις πατέντες και ευχέρεια στις κατασκευές,  ώρα είναι να εκπονήσουν το ταντεμ καγιάκ με αντικριστές θέσεις,  ειδικά για ζευγάρια...
Οι χρήστες δεν θα χρειάζεται να πηγαίνουν πουθενά,  αρκεί που θα μπορούν να κοιτάζονται στα μάτια,  ενώ θα επιδίδονται στο αγαπημένο τους χομπι σε όλα τα νερά,  στις πισίνες,  τα σιντριβάνια ή ακόμα και στη μπανιέρα του λουτρού τους,  χεχε ! 
Reply
#5
(09-11-2012, 01:51 PM)giorgos ormanoglou link Wrote: [quote author=panagiotis link=topic=254.msg2054#msg2054 date=1347135276]
Εδώ και 2 χρόνια με το  tandem sit on κάνουμε ωραίες βόλτες με τη σύζυγο μου (είναι δυνατή στο κουπί) κυρίως στην Άνδρο (πολλά τα μποφώρ λέμε...).
Οι φίλοι του φόρουμ με λατρεία στις πατέντες και ευχέρεια στις κατασκευές,  ώρα είναι να εκπονήσουν το ταντεμ καγιάκ με αντικριστές θέσεις,  ειδικά για ζευγάρια...
Οι χρήστες δεν θα χρειάζεται να πηγαίνουν πουθενά,  αρκεί που θα μπορούν να κοιτάζονται στα μάτια,  ενώ θα επιδίδονται στο αγαπημένο τους χομπι σε όλα τα νερά,  στις πισίνες,  τα σιντριβάνια ή ακόμα και στη μπανιέρα του λουτρού τους,  χεχε !
[/quote]

Η αντίστοιχα ένα που θα ανοίγει καταπακτή στη θέση του ...δεύτερου και θα πάει στο πάτο.... ;D
Reply
#6
Ο Dan,  απλά,  έσπευσε να προβάλει την άλλη όψη του ιδίου νομίσματος...!
Reply
#7
Dan μπορει να ειναι και η πεθερα ολως τυχαιως .........χιχιχι
Reply
#8
Τελεικά πολύ γουστάρω να σας κάνω παρέα... Big Grin Big Grin Wink Καλώς όρισες Παναγιώτη!!
Πάντα ψηλά μένει η κορφή άν 'ειν και χιονισμένη,
Τόν βράχο δέρνει η θάλασσα μα πάντα βράχος μένει..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)