Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ζητείται αποθηκη στα γιαννενα
#1
Ψάχνω για χώρο - αποθήκη , με ελαχιστες διαστάσεις 5,5 m x 2m , με ρεύμα  στα Γιάννενα , για την  συνέχιση της κατασκευή καγιάκ.
Reply
#2
ειμαι νεο μέλος μόλις είδα το μηνυμα σου μένω στον νομό, ίσως μπορώ να βοηθήσω
Reply
#3
Είμαστε πολλοι και δεν το ξέρουμε τελικά.
Μήτσος.
Reply
#4
If . σε ευχαριστώ πολύ  , αλλά τελικά το έλυσα .

Ασχολείσαι με το σπορ?

Reply
#5
Πριν από λιγο γυρισα από θεσσαλονίκη και τώρα άνοιξα τον υπολογιστή και είδα τα μυνήματα. Πρώτη φορα μπήκα σε καγιάκ το 1999 στον Βόλο στον Ν.Ο.Β. σε lettmann  αγωνιστικό σλαλομ, μετα το 2002 στον Αοω με Eskimo kendo ενός γνωστού όσπου πήρα μια swo eskimo (σήμερα μάλλον θεωρείται αντίκα) μην νομίζεις όμως ότι έφτασα σε κανένα υψηλό αθλητικό επίπεδο. Άυριο είναι μεγάλη μέρα θα κατέβω Γιάννενα να παρω ένα scorpio p&h που το έχω ειδη χρησιμοποιήσει τον χειμώνα. Μένεις Γιάννενα? και ο dimkatso γράφει περιοχη Γιάννενα, εάν θέλεται συναντιόμαστε και πάμε θάλασσα μαζί.
Reply
#6
Το σαβ\κο ολο και κάτι μπορεί να γίνει.Υπάρχουν κι άλλοι στη πόλη.
Μήτσος.
Reply
#7
μπραβο ρε δημητρη
τοσα χρονια μαζι στα γιαννενα δε μου ειχες πει ότι κανεις καγιακ και τωρα που εφυγα κανονιζεις σαββατοκύριακα για καγιακ στην πρεβεζα.
πλακα κανω βεβαια
να περασετε καλα
εγω εχω κατεβει ηδη 2 σαββατοκυριακα
Reply
#8
Zegul !!!στα βαθιά και απο ψηλά αγαπητέ γιώργο. Απλά σε θαυμάζω.Πόσο κόστισε το εγχείρημα?
Μήτσος.
Reply
#9
το συγκεκριμενο ειχε μεινει 3 χρονια σε ένα ραφη οπου κανεις δεν το πλησιαζε λογω αρχικης τιμης αλλα και των χαρακτηριστικων του που δεν είναι και τοσο sea kayak. ετσι όταν το ειδα εγω που το ερωτευτηκα ειπα εχω ένα ποσο για σκαφος αν μου το δωσεις το παιρνω αυριο. και ο ιδιοκτητης που φοβοταν ότι δε θα το πουλησει ποτε μου το εδωσε. και ολοι ειμαστε χαρούμενοι. αρχικη τιμη 3500, τελικη 1500.
Reply
#10
Καλά όλα αυτά ρε παιδιά αλλά τόσοι ...παγουράδες !  πρέπει να οργανωθούμε  Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)